Adres:

ul. Poznańska 1C/1
71-785
Szczecin

telefon: 578 042 400

e-mail: biuro@innotechbiogaz.pl

strona internetowa: https://innotechbiogaz.pl/

Innotech – Rewolucyjna technologia biogazowa dla zrównoważonego społeczeństwa

Jesteśmy dostawcą sprawdzonej i nowoczesnej technologii biogazowej. Zajmujemy się rozwiązaniami związanymi z biotechnologia i ochroną środowiska.

Nasze instalacje przetwarzają wszystkie odpady organiczne, takie jak selektywnie zbierane bioodpady, organiczną frakcję stałych odpadów komunalnych czy pakowane odpady spożywcze, w energie elektryczna i ciepło, jak również w biometan w postaci LNG i CNG.

Działamy w ścisłej współpracy technologicznej z międzynarodowymi ekspertami z Botres Global. Wspólnie opracowaliśmy bardzo skuteczny system obróbki wstępnej odpadów, który oddziela frakcję organiczną od zanieczyszczeń. Ten kluczowy element nie tylko gwarantuje stały i wysoki uzysk gazu, ale również drastycznie zmniejsza koszty związane z utylizacją odpadów.

 

Co nas wyróżnia:

  • Wykorzystywane przez nas systemy w znacznym stopniu różnią się od zwykłych instalacji rolniczych. Ich skuteczność wynika z wielu lat badań i rozwoju. Instalacje są eksploatowane pod naukowym nadzorem oferując niezwykle wysoką elastyczność w doborze substratu.
  • Gwarantujemy najwyższy uzysk biogazu
  • Tolerancja azotu jest o 50% większa niż w przypadku tradycjonalnych konstrukcji – to sprawia, że technologia firmy Innotech doskonale nadaje się do przetwarzania nawet do 100% kurzego obornika.
  • Kiszonka lub inne drogie substraty NIE są wymagane do ustabilizowania procesu
  • Nasza oferta obejmuje cały proces technologiczny, rozpoczynając od koncepcji do uruchomienia i eksploatacji.
  • Oferujemy nie tylko projekt, budowę oraz uruchomienie biogazowni, ale również nadzór nad jej działaniem oraz modernizację istniejących już instalacji.
  • Dostarczamy sprawdzone technologię uszlachetniania i oczyszczania biometanu.