Adres:

ul. Zdrojowa 51
62-065 Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski

telefon: 48 61 30 70 172, 508 162 423

e-mail: poczta@haba.pl

strona internetowa: https://haba.pl/

 

HABA, czyli polski producent przydomowych oczyszczalni ścieków

Firma HABA powstała w 1993 roku. Od samego początku przyświecała nam idea wsłuchiwania się w to co mówią nasi klienci, co jest dla nich ważne. Usłyszeliśmy o poczuciu bezpieczeństwa, wygodzie zakupu, komforcie użytkowania i niskich kosztach eksploatacji.
Usłyszeliśmy także wielokrotnie pytanie o trwałość oczyszczalni ścieków.

Zdawaliśmy sobie sprawę, że aby tworzyć produkty jak najbliższe doskonałości potrzebna jest również współpraca z różnymi ośrodkami naukowymi.

Dlatego produkowane przez nas oczyszczalnie nie tylko szybko się amortyzują, ale przede wszystkim dają użytkownikowi najwyższy komfort. Posiadając oczyszczalnię HABA, korzystacie z najlepszych patentów, przemyślanych rozwiązań technicznych, zaangażowania i wsparcia partnerów HABA. Dla Państwa wygody edukujemy i szkolimy dystrybutorów.

Pasjonaci ekologii i nowoczesnych technologii

Chcemy, aby oczyszczalnia była unikatowym produktem, nie tylko jako wyrób, ale także jako kompleksowa obsługa. Komfort i wygoda w użytkowaniu jest naszym priorytetem. Zapraszamy Państwa do grona tysięcy Klientów, dzięki którym oczyszczalnia biologiczna HABA jest rozwiązaniem dojrzałym i dopracowanym. Łączy nas wspólna pasja, która wyznacza kierunki rozwoju małych oczyszczalni przydomowych oraz większych, np. dla hoteli, zakładów pracy, szkół, osiedli i wiosek.

Rodzina jest dla nas niezwykle ważna, bo jesteśmy firmą rodzinną. Pragniemy, by Wasze otoczenie stało się naszą wspólną wizytówką. Teraz razem możemy oddać naturze oczyszczoną wodę jako pożywienie dla roślin.

“Ochrona zasobów wodnych naszej planety” – oto misja zespołu HABA!

Do pobrania:

https://haba.pl/do-pobrania