Adres:

ul. Emaliowa 28
02-295
Warszawa

telefon: (22) 862 23 69

e-mail: handlowy@hsm.eu

strona internetowa: https://eu.hsm.eu/ https://belownica.com.pl/

 

Firma HSM Polska Sp. z o.o. to utworzony w 2007 roku oddział niemieckiej firmy HSM GmbH + Co. KG. Innowacyjność i jakość „Made in Germany” to filary, na których od początku oparła swoją działalność firma HSM, będące fundamentem jej sukcesu. Dziś, po prawie pięciu dekadach obecności na rynku, HSM jest międzynarodowym przedsiębiorstwem zaliczanym do światowych liderów w zakresie produkcji belownic oraz niszczarek dokumentów, jak też usług związanych z szeroko pojętą techniką biurową i środowiskową.
Pozycja lidera w produkcji maszyn związanych z technologią ochrony środowiska zobowiązuje. W zakładach HSM nieustannie podejmowane są proekologiczne działania i takie też podejście charakteryzuje produkty firmy.

HSM – WIECEJ JAKOŚCI, WIĘCEJ WSPARCIA, WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Stałe doskonalenie organizacji oraz podnoszenie standardów pracy decydują o dynamicznym rozwoju HSM Polska i jej zwiększającym się z roku na rok udziale w rynku.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w 2013 roku otwarto, mieszczące się obecnie w Pyskowicach, śląskie biuro sprzedaży dysponujące dużym zapleczem warsztatowym.

Oferta produktowa HSM obejmuje m.in. biurowe i przemysłowe niszczarki dokumentów oraz nośników danych cyfrowych, profesjonalne systemy niszcząco-belujące o wydajności nawet do 2500 kg/h oraz bardzo szeroką gamę hydraulicznych belownic do makulatury, kartonu, folii i innych odpadów, a wśród nich belownice pionowe z serii HSM V-Press o sile zgniotu od 3 do 60 ton oraz belownice poziome z serii HSM HL o sile zgniotu od 8 do 70 ton.
Szczególną pozycję w tej ofercie zajmują automatyczne belownice kanałowe z serii HSM VK o sile zgniotu do 150 ton. Każda z nich stanowi kompletną instalację dostosowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Pozwalają one na uzyskanie bel o optymalnych z punktu widzenia transportu wymiarach i wadze nawet do 1250 kg. Wspólną cechą tych pras jest poziome wiązanie bel, które w znacznym stopniu ułatwia zarówno montaż, jak i późniejsze użytkowanie maszyny. HSM stale dba o rozwój technologii wprowadzając szereg innowacyjnych rozwiązań. Nie bez znaczenia jest możliwość wyboru dla dużych belownic kanałowych napędu typu FU opartego na falownikach, co wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej o ok. 40% w stosunku do tradycyjnych napędów.

HSM – WIĘCEJ NIŻ TYLKO BELOWNICA

 

HSM dostarcza produkty wysokiej jakości i zapewnia kompleksową obsługę także po sprzedaży. Szczególne znaczenie ma tu zaangażowanie pracowników działu obsługi klienta i sprawnie działający serwis. Realizację tego zadania umożliwia szeroko rozbudowana sieć serwisowa w Polsce, gwarantująca szybkie dotarcie do klienta w każdym miejscu w kraju.

ZAUFAŁO NAM WIELU, ZAUFAJ NAM I TY!

Zobacz  jak działa nasza firma i jak wygląda proces produkcji naszych urządzeń: