Adres:

ul. Torowa 3s
30-435
Kraków

telefon: (12) 425 17 43

e-mail: katalizator@interia.pl

strona internetowa: https://www.katalizator.tech/

Produkcyjna firma innowacyjno – wdrożeniowa powstała w 1988 roku w Krakowie z inicjatywy i przy współpracy Instytutu Katalizy i Fizykochemii im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk w Krakowie. Produkuje katalizatory na licencji Instytutu oraz instalacje do oczyszczania przemysłowych gazów odlotowych i technologicznych z zanieczyszczeń organicznych. Katalizatory te stosowane są w instalacjach katalitycznych przepływowych i rewersyjnych, zarówno w kraju jak i za granicą.

  • Produkujemy również katalizatory do różnych oryginalnych procesów chemicznych,
  • Dobieramy katalizatory do istniejących instalacji katalitycznych,
  • Opracowujemy założenia pod procesy oczyszczania powietrza ze związków organicznych,
  • Budujemy kompletne instalacje rewersyjne katalityczne i przepływowe, do oczyszczania gazów przemysłowych i technologicznych,
  • Prowadzimy przeglądy, remonty, wymianę katalizatora i modernizacje takich instalacji.

Ponad 25-letnia obecność na rynku gwarantuje że, posiadamy pokaźne doświadczenie i kompetencje w realizacji powierzonych nam zadań. Zapewniamy najwyższą jakość naszych działań, a nadrzędnym celem naszej firmy jest spełnienie wszystkich oczekiwań klienta korzystającego z naszych usług. Zapewniamy rzetelną, kompleksową i terminową realizacje zleceń.

Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się w takich zakładach i gałęziach przemysłu jak: poligrafia, przemysł farmaceutyczny, drukarnie, przechowalnie owoców, lakiernie, malarnie, koksownie, stocznie jachtowe itp.

Wybudowane przez nas instalacje działają w kraju i zagranica, oczyszczając codziennie tysiące metrów sześciennych gazów, przyczyniając się tym samym do zwiększenia zakresu ochrony środowiska i oszczędności poprzez poprawienie bilansu energetycznego, w firmie w której działa dana instalacja.

Ponad 70% swoich produktów sprzedajemy za granicą (Niemcy, Szwecja, Włochy, Szwajcaria, Kanada, Czechy, Holandia, Lichtenstein).

Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.