Adres:

ul. Łuczanowicka 30
31-766
Kraków

telefon: 600 070 250

e-mail: krakow@eurocentrumpolska.pl

strona internetowa: https://ekozgniatarki.pl/

Jako Ekozgniatarki zajmujemy się produkcją innowacyjnych pras hydraulicznych o wysokiej wydajności i bogatą funkcjonalnością.

Nasze belownice pionowe posiadają liczne zabezpieczenia zarówno w celu ochrony pracownika jak i przed uszkodzeniem samej prasy. Wszystkie nasze prasy przeznaczone są do zgniatania zarówno folii plastikowej jak i kartonu i makulatury. W naszej ofercie znajdują się obecnie trzy modele.

 Najbardziej kompaktowy jest model Frog I. Jest to jednokomorowa prasa hydrauliczna polecana dla firm, które generują mniejsze ilości odpadów. 

 

Jego większym odpowiednikiem jest model Mamut, który posiada dodatkową funkcję półautomatycznego wyrzutu pakietu. Sam pakiet natomiast jest zgniatany do wymiarów EPAL, tak aby jeszcze szybciej przyśpieszyć proces utylizacji odpadów. 

 

Ostatni model, Frog II jest dedykowany dla przedsiębiorstw, które produkują większą ilość zarówno folii jak i makulatury. Ze względu na dwie komory można jednocześnie gromadzić w nich dwa typy odpadów co znacznie usprawnia proces utylizacji odpadów w firmie. 

Działamy na terenie całego kraju. W cenie zakupu naszej prasy jest zarówno transport i montaż jak i szkolenia z obsługi dla pracowników. Każda nasza prasa jest objęta gwarancją oraz wsparciem naszego serwisu. Ponadto zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest brand Twojej firmy, dlatego zachęcamy do wyboru kolorystyki prasy. 

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na www.ekozgniatarki.pl oraz do kontaktu poprzez formularze i numer na stronie. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać odpowiednią prasę dla potrzeb Twojej firmy.