Adres:

ul. Harcerzy Buchalików 27
44-240
Żory

telefon: 573 000 848

e-mail: kontakt@arbena.pl

strona internetowa: https://www.linkedin.com/company/arbena-sp-z-o-o

ARBENA to rodzinna firma założona w 2012 r. Zajmuje się sprzedażą, montażem i obsługą serwisową lekkich hal magazynowych typu tunelowego znanej na całym świecie marki SHELTERALL®, należącej do francuskiej Grupy RICHEL. Do tej pory zrealizowała w Polsce ponad 1000 obiektów, wychodząc naprzeciw potrzebom magazynowania i przechowywania materiałów w branży przemysłowej, budowlanej, rolniczej i sektorze publicznym.

 

„Nasza firma towarzyszy Klientowi w całym procesie inwestycji: od zamówienia, poprzez dostawę i montaż, aż do obsługi posprzedażowej. Tylko w ten sposób mamy pewność, że współpraca przebiega pomyślnie, a nasz Klient jest zadowolony”

Bartłomiej Benisz, Prezes Arbena Sp. z o.o.

TECHNOLOGIA

SHELTERALL® wykorzystuje technologię i niezawodność grupy Richel. Projekt koncepcyjny konstrukcji oraz jej produkcja uzyskały dopuszczenie SOCOTEC. Szkielet nośny wykonany ze stali ocynkowanej (zgodnie z metodą Sendzimira NF EN 10346) spełnia wymogi europejskie NF EN 13031-1 oraz polskie i europejskie normy budowalne (Eurokody). Membrana pokryciowa wykonana jest z PCV i jest wiatroszczelna oraz odporna na promieniowanie UV. W ofercie firmy znajdują się membrany z atestem trudnopalności oraz plandeki odporne na działanie ognia zewnętrznego w klasie  Broof (t1). Hale łukowe od firmy Arbena to ekonomiczne i trwałe rozwiązanie stanowiące ciekawą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Tunele SHELTERALL® są modułowe, nie wymagają fundamentów i mogą być demontowane. Ich posadowienie na mobilnych ścianach ułatwia zastosowanie obiektu w różnych konfiguracjach, co zapewnia duże możliwości projektowe. Hale tunelowe oferowane przez firmę Arbena wychodzą naprzeciw potrzebom w zakresie zadaszania odpadów, magazynowania w kopalniach kruszyw, wytwórniach mas bitumicznych i betonowych oraz na placach budowy oraz w przemyśle.

Hale przemysłowe od firmy Arbena – zaprojektowane tak, aby służyć przez wiele lat.