Adres:telefon:

e-mail:

strona internetowa:

Sprawdzone i zarejestrowane
Poszukując skutecznych preparatów do oczyszczalni warto jest skorzystać z oferty sprawdzonego producenta. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, oferując swoim Klientom różnego rodzaju bakterie oraz tabletki do oczyszczalni. Każdy z naszych preparatów uzyskał  rejestrację Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH. Dodatkowo, wszystkie preparaty do oczyszczalni znajdujące się na naszej stronie cechują się wysoką skutecznością oraz korzystną ceną.

Skuteczne preparaty do oczyszczalni
W naszej ofercie posiadamy szereg preparatów, a jednym z najbardziej popularnych są bakterie do oczyszczalni. Są to niezwykle skuteczne biopreparaty, przeznaczone głównie do obróbki ścieków. Z wysoką skutecznością udrażniają osadniki, systemy drenażowe oraz rury kanalizacyjne. Dodatkowo, efektywnie zmniejszają ilość osadów dennych i eliminują powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Ich szereg zalet sprawia, że coraz większa liczba Klientów decyduje się na ich zakup.

Tabletki do oczyszczalni, ze względu na wysoką skuteczność działania, są gwarancją poprawy sprawności działania oczyszczalni, Działają w warunkach tlenowych i beztlenowych i można stosować je w różnym zakresie temperatur i zmian pH. Tabletki posiadają w swoim składzie kilka miliardów bakterii i mają zdolność wiązania metali ciężkich. Całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Przed użyciem zalecamy sprawdzenie dawkowania.

W naszej ofercie posiadamy także bakterie do oczyszczalni przydomowej. Przeznaczone są one do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w oczyszczalniach, lagunach i szambach o pojemności powyżej 10 m³. Standardowa oczyszczalnia przydomowa ma pojemność 2-3m³.

W przypadku zastosowania w przydomowych oczyszczalniach ścieków usprawniają ich działanie, upłynniają pokłady osadów dennych, a co za tym idzie, zmniejszają częstotliwość opróżniania, likwidują kożuchy powierzchniowe, pozwalają udrożnić systemy kanalizacyjne i drenażowe oraz likwidują fetory. Działają zarówno w warunkach tlenowych, jak i beztlenowych.

BIODENN K – preparat do szamba skuteczny w mikrobiologicznej obróbce ścieków i nieczystości, w którego 1 gramie zawarte są 2 miliardy bakterii. Powoduje rozpad szkodliwych substancji, takich jak amoniak czy siarkowodór, hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów i skutecznie udrażniania rury kanalizacyjne oraz systemy drenażowe.

Bakterie do oczyszczalni SANIDENN, sprawdzające się w obiektach o pojemności większej niż 10m3. Może być stosowany w lagunach i szambach przydomowych, usprawniając ich działanie, a także redukując kożuchy powierzchniowe. Działa w warunkach tlenowych i beztlenowych, udrażniając systemy i eliminuje przykre zapachy.

Preparat PILLBAKT to enzymatyczno-bakteryjny utylizator przeznaczony do usprawnienia działania wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków.

SANIDENN TABS – tabletki do szamba, w których składzie znajduje się ponad 5 miliardów bakterii (na jedną sztukę w jednej tabletce). Działają skutecznie w różnych warunkach i szerokim zakresie temperatur. Są bardzo skuteczne w redukowaniu kożuchów powierzchniowych i osadów dennych, likwidacji nieprzyjemnych zapachów oraz udrażnianiu drenaży.