Adres:telefon:

e-mail:

strona internetowa:

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału już dziś !

Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2023, Ogólnopolska Konferencja Samorządowa Kilkanaście wystąpień czołowych ekspertów, polityków i przedstawicieli samorządów, a do tego liczne dyskusje, debaty i prezentacje najnowocześniejszych rozwiązań, technologii i innowacji w gospodarce komunalnej.

Tak przedstawia się kolejna odsłona Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2023 iOgólnopolska Konferencja Samorządowa, która zaplanowana jest na 29 czerwca 2023. W tej edycji bardziej niż kiedykolwiek wcześniej w centrum naszego zainteresowania znajdą się samorządy. Wspólnie poszukamy odpowiedzi i rozwiązań na najbardziej palące wyzwania, z którymi gminy zmierzą się w 2023 r. oraz następnych latach.

Forum jest świetną okazją, by: zapoznać się z najnowszymi trendami w prawie i przygotować na nieuchronne zmiany, przedstawić najnowocześniejsze rozwiązania, technologie i innowacje w gospodarce komunalnej, dowiedzieć się w co warto inwestować w nadchodzących latach i jak przejść od słów do czynów skąd pozyskać finansowanie, jak poradzić sobie z procedurami administracyjnymi; na co uważać, co robić, a czego unikać. co zmienić, by poprawić ściągalność opłat od mieszkańców, którzy unikają płacenia? Którą metodę naliczania opłat najlepiej wybrać w konkretnej gminie? Jak poprawić selektywną zbiórkę? Z jakich rozwiązań korzystać? Co działa, a co nie? To tylko część z zaplanowanych przez nas tematów, nad którymi będziemy chcieli pochylić się w tej edycji. Poniżej znajdują się zagadnienia, którym chcemy poświęcić szczególnie dużo uwagi:

Podsumowanie najważniejszych zmian w prawie

Niewykorzystany potencjał bioodpadów

Termiczne przekształcanie odpadów

Selektywna zbiórka odpadów

Opłaty dla mieszkańców

Kary za niewywiązanie się z poziomów recyklingu

Inwestycje w samorządach

Zamówienia publiczne: In-house czy tryb konkurencyjny

Baza danych o odpadach

Forum SOSEXPO to również szansa na nawiązanie nowych kontaktów, wymianę wiedzy i doświadczeń w gronie licznych ekspertów.Już teraz możemy zapewnić, że zaplanowane w ostatnim tygodniu czerwca wydarzenie będzie unikatową propozycją na mapie innych debat i konferencji. Zapraszamy do udziału już dziś. Chociaż do wydarzenia jest jeszcze pół roku, to już dziś zachęcamy do ZGŁOSZENIA CHĘCI UCZESTNICTWA w Forum. Każda informacja zwrotna od Państwa jest dla nas cenna, bo pozwoli nam stworzyć jak najlepszy program wydarzenia, która w pełni odpowie na Państwa potrzeby. Będziemy wdzięczni za wypełnienie załączonego formularza i odesłanie na mail: sosexpo@ztw.pl

W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą i zachęcamy do kontaktu,

e-mail: sosexpo@ztw.pl;

tel: +48 22 849 60 44, +48 604 493 433

Organizator: Zarząd Targów Warszawskich S.A.tel.: +48 22 849 60 44, tel. kom. +48 604 493 433, fax: +48 22 849 35 84Zarząd Targów Warszawskich S.A.ul. Puławska 12a lok.10a, 02-566 Warszawa