Adres:

ul. Forteczna 14a
61-362
Poznań

telefon: 888 333 512

e-mail: odpady@spalarnia.pl

strona internetowa: https://spalarnia.pl/odbior-odpadow/

Nasza firma to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. Oprócz usług związanych z recyklingiem, specjalizujemy się również w odbiorze odpadów przemysłowych czy chemicznych. Z nami możesz w łatwy i bezpieczny sposób oddać do utylizacji odpady szkodliwe i niebezpieczne.

Czym dokładnie się zajmujemy?

Służymy pomocą wszędzie tam, gdzie niezbędny okazuje się odbiór bądź utylizacja odpadów niebezpiecznych i przemysłowych, na przykład poprodukcyjnych. Swoje usługi kierujemy nie tylko do firm, lecz również do wszystkich jednostek samorządu terytorialnego, mając na uwadze profesjonalną i kompleksową obsługę. Istotnym filarem naszej działalności jest także zbiórka surowców wtórnych, która ma miejsce w naszym zakładzie w Poznaniu.

Odbiór i recykling odpadów przemysłowych i niebezpiecznych

Specjalizujemy się w doprowadzeniu do utylizacji wszystkich rodzajów odpadów – począwszy od płynnych, poprzez półpłynne aż do odpadów stałych. Niezależnie od tego, czy są to żrące kwasy, agresywne rozpuszczalniki, szkodliwe chemikalia czy po prostu zwykłe farby i kleje – dysponujemy odpowiednią infrastrukturą, aby poradzić sobie z każdym z wyżej wymienionych. Oprócz stacjonarnej zbiórki surowców w celu recyklingu istnieje również możliwość wysłania specjalistycznego pojemnika lub kontenera bezpośrednio do klienta czy to na surowce czy odpady.