Adres:

ul. Kolista 105c
43-300
Bielsko- Biała

telefon: (33) 812 69 35

e-mail: biuro@bergmann-polska.pl

strona internetowa: http://bergmann-polska.pl/

Maszyny do recyklingu plastiku, tworzyw sztucznych, makulatury oraz wiele innych.

Jesteśmy niemieckim producentem oferującym innowacyjne maszyny do recyklingu oraz prasy do odpadów takie jak: Prasokontenery MPB, Prasokontenery APB, Roll-Packery oraz Rotokompaktory.

 

Poznaj maszyny recyklingowe Bergmann

Przywiązujemy wielką wagę do połączenia nowoczesnych technologii z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu masz pewność, że wybierasz najlepsze dostępne na rynku rozwiązania. Już od ponad 50 lat oferujemy naszym klientom maszyny recyklingowe: prasokontenery MPB, prasokontenery APB, Roll-Packery i Rotokompaktory. Jeśli przywiązujesz wagę nie tylko do niezawodnego działania, ale również szczegółów wykończenia oraz zależy Ci na jakości w każdym calu – postaw na markę Bergmann.

Na rynku pras do odpadów i surowców wtórnych, jako producent, wyróżniamy się własnymi rozwiązaniami połączonymi z jakością „Made in Germany”. Dajemy gwarancję, że Prasokontener, Roll-Packer oraz Rotokompaktor firmy BERGMANN to zawsze nasz własny, oryginalny wynalazek.

To maszyny do recyklingu wykonane z trwałych materiałów przy zachowaniu najwyższej jakości nawet w najmniejszym szczególe, To prasy do odpadów z dziecinnie prostą obsługą i minimalną potrzebą konserwacji. To prasokontenery, Roll-Packer i Rotokompaktory, które sprawdzają się na całym świecie od ponad 50 lat!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy maszyny recyklingowe oraz zgniatarki do odpadów takich jak plastik, tworzywa sztuczne czy makulatura, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów – zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów oferty.