Adres:

ul. Marynarska 15
02-674
Warszawa

telefon: (22) 336 64 64

e-mail: poland.info@alfalaval.com

strona internetowa: https://www.alfalaval.pl/

Alfa Laval Polska Sp. z o.o. jest bezpośrednim przedstawicielem na rynku polskim globalnej firmy Alfa Laval AB z siedzibą w Lund w Szwecji. W Polsce znajdują się trzy oddziały : biuro główne w Warszawie, Serwis w Łodzi oraz dział Morski w Gdyni.

Alfa Laval działa w obszarach energetyki, przemysłu morskiego oraz przetwórstwa żywności i oczyszczania wody, oferując swoją wiedzę, produkty i usługi dla szerokiej gamy branż działalności gospodarczej w około 100 krajach na świecie.

Alfa Laval is jest światowym liderem w technologiach takich jak:

brazed_heat_exchanger_close-up3

WYMIANA CIEPŁA – Wymienniki ciepła Alfa Laval przenoszą ogrzewanie lub chłodzenie, na przykład z jednej cieczy do drugiej. Przetwarzają one ciepło, optymalizują zużycie energii przez klientów, obniżają koszty i zmniejszają ich wpływ na środowisko naturalne.

 

ODDZIELANIE – Technologia ta jest stosowana do oddzielania cieczy od innych cieczy i cząstek stałych od cieczy lub gazów. W ofercie znajdują się separatory, wirówki dekantacyjne, filtry, sita i membrany.

 

STEROWANIA PRZEPŁYWAMI – Dostarczamy pompy, zawory, urządzenia do czyszczenia zbiorników i materiały instalacyjne dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego ꟷ oraz systemy pompowe dla sektora morskiego

  

Alfa Laval jako renomowany dostawca urządzeń dla przemysłu procesowego posiada również szerokie doświadczenie w zakresie ich serwisowania oraz konserwacji. Firma świadczy usługi serwisowe na terenie całego kraju, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostawę części zamiennych oraz przeprowadza szkolenia z zakresu właściwego użytkowania urządzeń.

Misją firmy jest optymalizowanie procesów produkcyjnych, tworzenie warunków do odpowiedzialnego rozwoju oraz wspieranie postępu. Nasi  pracownicy zawsze dokładają szczególnych starań, aby pomóc klientom w realizacji celów biznesowych, a także osiągnięcia zrównoważonego rozwoju.

Innowacyjne technologie firmy Alfa Laval są dedykowane do oczyszczania, rafinacji i ponownego wykorzystywania materiałów, dzięki czemu promują bardziej odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych. Zastosowanie tych technologii przyczynia się do efektywności energetycznej i poprawy odzyskiwania ciepła, lepszego uzdatniania wody oraz redukcji emisji spalin. Dlatego też, Alfa Laval nie tylko przyśpiesza odnoszenie sukcesów swoich klientów, ale także pomaga mieszkańcom naszej planety. Każdego dnia sprawiamy, że świat staje się lepszy. Właśnie to oznacza Advancing better™.

Alfa Laval zatrudnia 17,5 tys. pracowników. Roczna sprzedaż w 2019 roku wyniosła SEK 46,5 mld (ok. EUR 4,4 mld). Firma jest notowana na giełdzie Nasdaq OMX.

 

Wiecej informacj na stronie internetowej: www.alfalaval.pl