Adres:telefon:

e-mail:

strona internetowa:

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji. Odznaczone wyjątkowym medalem produkty wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.Innowacyjny falownik Austa PV Energia Polska

  1. Producent: Austa Energy, Wystawca: PV Energia Polska Evan s.c.

Inwerter Austa PV Energia Polska to jeden z najbardziej innowacyjnych falowników występujących na polskim rynku. Dzięki wysokiej wydajności i wysokim parametrom zwiększa produkcję instalacji fotowoltaicznej. Motto, towarzyszące wdrożeniu produktu, to „Oszczędzaj, odmieniaj świat – energią ze słońca.”

2. Moduł fotowoltaiczny .SOLUXTEC GmbH

Seria modułów DMM VI zapoczątkowała nową erę modułów w firmie Soluxtec, która jest idealnym rozwiązaniem na instalacje dachowe jak i również pod duże projekty fotowolaticzne. Należy zwrócić szczególną uwagę na wydłużony okres gwaracji przy tych modułach, który na produkt i linowy spadek mocy wynosi 25 lat.

3. Moduł fotowoltaiczny Perfect Edge PEM.G0-390W

 Bruk-Bet Sp. z o.o. (Bruk-Bet Fotowoltaika) / BRUK-BET PV Sp. z o.o.

Seria Perfect Edge od polskiego producenta Bruk-Bet Fotowoltaika to moduły PV składające się ze 120 ogniw monokrystalicznych wykonanych w technologii Half-Cut na autonomicznej stacji do cięcia ogniw przy zastosowaniu procesu niskotemperaturowego (thermal stress less). Odznaczają się wysoką sprawnością sięgającą 20% oraz współczynnikiem wypełnienia, FF >80. Zakres mocy wynosi od 365 – 390W.h.

4. RECOM SERIA PUMA

 Econstructions Group Spółka z o.o.

 RECOM oferuje szeroka gamę modułów fotowoltaicznych. Monokrystaliczne moduły PERC produkowane w technologii gontowej (Shingled), Half–Cut, Bifacjalnej oraz Tri-Cut (TCC) o mocach od 380 do 665 W, jedno i dwustronne (bifacjalne) oraz niskoemisyjne, a wszystkie te parametry poparte są certyfikatami.

Bezpłatne zaproszenia na targi Greenpower dostępne są na stronie internetowej www.greenpower.mtp.pl.