Adres:telefon:

e-mail:

strona internetowa:

Już po raz 23. w Targach Kielce odbędą sięTargi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH poświęcone zagadnieniom związanym z racjonalnym gospodarowaniem odpadami oraz szeroko pojętą ochroną środowiska i klimatu. Oprócz poznania najnowszych rozwiązań branżowych i szerokiej oferty merytorycznych spotkań oraz konferencji, dla Zwiedzających przygotowano atrakcyjne konkursy z cennymi nagrodami. Spotkanie branży komunalnej zaplanowano od 8 do 9 marca 2023 roku.

Najlepsi w branży na Targach EKOTECH

W Targach EKOTECH biorą udział specjaliści z branży komunalnej, najlepsi producenci maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami oraz producenci rozwiązań transportu odpadów czy usług związanych z segregowaniem śmieci.

Nowoczesne gospodarowanie odpadami na spotkaniu branży komunalnej w Kielcach

Wśród Wystawców, które zadeklarowały swoją obecność w nadchodzącej edycji nie brakuje firm oferujących nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie gospodarowania odpadami. Są nimi: SANTRADE ze Stalowej Woli – dystrybutor maszyn, urządzeń i kompletnych systemów dla branż recyklingu, ARTechnik z najnowszymi maszynami do redukcji objętości odpadów i surowców wtórnych, firma Euro Centrum z Ekozgniatarkami do kompresowania odpadów, ITO z oprogramowaniem ułatwiającym prowadzenie działalności w obszarze gospodarki odpadami, a także Globtrak Polska z modułem komunalnym – inteligentnym systemem wywozu śmieci. W Targach Kielce będzie można zapoznać się z ofertą firmy Arbena – oferującą m.in. magazyny dla branży recyklingowej, ELJOT – wiodącym producentem i dostawcą detektorów i separatorów metali, UNTHA – niezawodnym dostawcą rozwiązań w zakresie rozdrabniania, a także R3 Polska – pomysłodawcą i projektantem systemu wspierającego zbiórkę opakowań po napojach.

Branżowe konferencje i seminaria na EKOTECH

W programie Targów EKOTECH zaplanowano szereg wydarzeń skierowanych do przedstawicieli administracji publicznej, przedsiębiorców oraz wszystkich osób zainteresowanych kwestiami ochrony środowiska i gospodarowania odpadami komunalnymi. Uczestnicy pierwszego dnia spotkania branży komunalnej, 8 marca będą mogli wziąć udział w Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami, organizowanym pod hasłem „E3, czyli ekologia-ekonomia-energetyka w gospodarce odpadami” oraz w cyklu wykładów poświęconych pozwoleniom zintegrowanym, działalności w postaci chowu drobiu, trzody chlewnej i bydła. W trakcie targów EKOTECH, odbędzie się również seminarium przygotowywane przez firmę Katalizator nt. rozwiązań istotnych w procesie redukcji lotnych związków organicznych. Zwiedzający nie tylko poznają katalityczne, jak i termiczne rozwiązania istotne w procesie redukcji LZO, ale także poszerzą swoją wiedzę na temat nowoczesnych instalacji przemysłowych. Również pierwszego dnia targów EKOTECH, będzie mowa  o przyszłości bezpieczeństwa w transporcie komunalnym, a także o istotnych  zmianach w przepisach normy PN-EN1501-01:2021 Organizatorem konferencji jest firma Globtrak Polska Sp. z o.o. Drugiego dnia targów tj. 9 marca,  zaplanowano konferencję pn.  „Razem tworzyMY Ekoświętokrzyskie”, której tematem przewodnim będzie gospodarka o obiegu zamkniętym. Odbędzie się także konferencja „Stacja demontażu pojazdu–działalność i perspektywy rozwoju” na którą zaprasza organizator: Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Na poszczególne konferencje, z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje rejestracja na stronie wydarzeń towarzyszących: https://www.targikielce.pl/ekotech/wydarzenia-towarzyszace Na Targi EKOTECH zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce. Wstęp bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na: www.targikielce.pl/ekotech